Regulamin

Regulaminy nigdy nie kojarzą się pozytywnie ale musisz pamiętać, że studio tatuażu to nie plac zabaw i pewnych rzeczy trzeba przestrzegać. Dla bezpieczeństwa, komfortu Twojego i tatuatorów, higieny, jak i również po to aby nie było żadnych niedomówień. Pamiętaj też, że każde studio ma inne regulacje w regulaminie i jeśli przeczytałeś coś na stronie innego studia to nie oznacza, że u nas jest tak samo.
Dlatego zachęcamy Cię do zapoznania się z naszym regulaminem.

Regulamin studia tatuażu

1.Wszelkie pytania odnośnie do terminów, rezerwacji i projektów udzielamy drogą elektroniczną (mail, fb), telefoniczną lub bezpośrednio w studiu.

2. Aby usprawnić proces wyceny, projektu należy przesłać poprzez prywatną wiadomość na fb lub mailem szczegóły tatuażu (styl, motyw, kolory, wielkość itp.) i wysłać inspiracje w postaci załączników graficznych. Można to zrobić również osobiście w studiu.

3. Po wycenie i uzgodnieniu terminu tatuażu, należy wpłacić zadatek w wysokości 100 zł na podany numer konta. Zadatek będzie odliczony od końcowej kwoty. Zadatek przepada w chwili, gdy klient bez wcześniejszego uprzedzenia nie przychodzi na umówioną sesję.

4. Na podstawie wpłaconego zadatku tworzymy projekt i wysyłany do klienta około 2 dni przed umówioną wizytą. Ewentualne poprawki projektu są z reguły realizowane w obecności klienta w dniu spotkania.

5. W cenę tatuażu wliczona jest jedna poprawka. Ewentualną poprawkę wykonuje się po upływie przynajmniej 4 tygodni od wykonania tatuażu.

6. Nie kopiujemy tatuaży i projektów, dlatego ważne jest dokładne określenie wzoru. Proszę zapoznać się ze stylem wykonywanych tatuaży w naszej galerii.

7. Po wykonaniu tatuażu, tatuator udziela niezbędnych informacji dotyczących pielęgnacji i gojenia się tatuażu. Pamiętaj, że proces gojenia jest kwestią indywidualną.
Za wszelkie szkody i uszkodzenia tatuażu w wyniku nieprawidłowej pielęgnacji i ingerencji klienta w tatuaż, studio nie odpowiada!

8. Osoba pod wpływek wszelkich środków odurzających (w tym alkohol i narkotyki) nie zostania wytatuowana.

9. Osoba, która nie ukończyła 18 lat nie zostanie wytatuowana, nawet jeśli posiada zgodę rodzica/opiekuna prawnego.

10. Klient ma bezwzględny obowiązek poinformowania tatuatora o wszelkich chorobach zakaźnych (szczególnie HIV, HCV, HBV), alergii i możliwych przeciwwskazaniach do wykonania tatuażu.

Regulamin studia tatuażu – VOUCHERY

1.Vouchery imienne mogą być zrealizowane do miesiąca od dnia zakupu.

2. Przed realizacją należy przesłać wiadomość z kwotą, imieniem i nazwiskiem osoby docelowej i wykonać przelew lub zapłacić osobiście.

3. Vouchery można nabyć w formie papierowej lub poprzez plik wysyłany drogą elektroniczną.

4. Istnieje również możliwość wysyłki vocher’u pocztą.

Każda osoba, która wpłaciła zadatek równocześnie oświadcza, iż akceptuje powyższy regulamin studia tatuażu.
W razie dodatkowych pytań i wątpliwości zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub osobiście w studiu.