O naszym studiu

Jeśli szukasz studia tatuażu, które nie jest sieciówką, a klimatycznym i kameralnym miejscem – dobrze trafiłeś!

Studio tatuażu Veles to owoc dwójki uzdolnionych tatuatorów, którzy spełnili swoje marzenie. Marzenie o przenoszeniu sztuki na skórę w postaci tatuaży. To owoc mieszanki dwóch odmiennych charakterów, doświadczenia, kreatywności i dbałości o szczegóły. 

Nasza praca to pasja, umiłowanie do piękna, sztuki i tatuażu.

W naszym studiu tatuażu znajdziesz przede wszystkim niesamowitą rodzinną atmosferę oraz ludzi, którym zależy, aby Twój tatuaż był wyjątkowy i niepowtarzalny. 
Dzięki naszemu doświadczeniu i pomysłowości powstało już wiele pięknych historii. Może wspólnie stworzymy także Twoją?

Trochę o nas

Jako rodowici Gdynianie nie mogliśmy sobie wybrać innego miejsca na nasze studio tatuażu niż Gdynia. W trójmieście działamy i tutaj chcemy budować swoją historię. A Ty również możesz stać się jej częścią.

Jesteśmy tatuatorami z długoletnim doświadczeniem, którzy postanowili stworzyć niesamowity klimat i pracować w kameralnej atmosferze pełnej humoru i spokoju.

Za wystrój wnętrz odpowiada Michał, to dzięki jego wizji możesz podziwiać w naszej pracowni tatuażu również prawdziwe rzemiosło i unikalne eksponaty. To one sprawiają, że nasze małe podziemie jest kameralne i dzięki temu chce się wracać. Chociażby tylko na pyszną kawę. Polecamy jednak powroty po tatuaże 😉

W studiu tatuażu Veles używamy tylko najlepszej jakości, certyfikowanych produktów, takich marek jak;
-Intenze,
-Famous Ink,
-Ethernal,
-Alpha.
Działamy na profesjonalnym sprzęcie, sterylnych produktach oraz dbamy o BHP i aseptykę. Często możesz znaleźć u nas też produkty związane z zabiegami pielęgnacji tatuażu i nowinki np. Dermalizę (tzw. drugą skórę), która wspomaga gojenie się tatuażu.

Zapraszamy!